росія платить військовим за війну в Україні – Схеми

|
Версия для печатиВерсия для печати

росія платить солдатам за війну в Україні через Газпромбанк, що не потрапив під санкції Заходу.

Про це йдеться у розслідуванні Схем.

Журналісти встановили військовослужбовців рф, які отримують у Газпромбанку гроші за участь у бойових діях. Зазначається, що це єдиний великий російський банк, який не потрапив під жорстокі санкції Заходу. Саме на його рахунки надходять гроші від європейських країн за російський газ та нафту.

"Газпромбанк — це не зовсім банк, це умовно мішок, куди всі складають гроші і платять росії за енергоресурси. Якщо немає торгівлі — немає грошей у цьому мішку", — розповідає юристка громадської організації "Центр протидії корупції" Тетяна Шевчук.

В російській соцмережі "ВКонтактє" Схеми знайшли спільноту для військовослужбовців рф під назвою "Начфин.инфо". У ній — багато обговорень, зокрема і тих, що стосуються виплат солдатам грошового забезпечення.

З-поміж згадок про них зустрічається — Газпромбанк. Зокрема, у червні цього року жінки скаржились на затримки із виплатами у ньому.

Журналістам навіть вдалося ідентифікувати російських окупантів у соцмережах і знайти докази їхньої присутності в Україні під час повномасштабного вторгнення.

Схеми виклали ці факти в листі до Ради Європейського союзу, яка ухвалює рішення щодо запровадження санкцій, та очікують на коментар.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]