Росіяни поки що зможуть зняти відсотки за валютними вкладами, але лише у рублях

|
Версия для печатиВерсия для печати

Фізичні особи - клієнти російських банків можуть зняти відсотки за валютними вкладами до 9 вересня.

Як передає «Інтерфакс», у центробанку рф пояснили, що відсотки за валютними вкладами фізичних осіб, нараховані, але фактично не зараховані до вкладів на 9 березня, підлягають виплаті фізичним особам у період до 9 вересня у готівковій формі в рублях.

Раніше цб заборонив купівлю готівкової валюти фізособами та обмежив її видачу з чинних вкладів сумою $10 тисяч терміном на півроку до 9 вересня 2022 року. У цей період роздрібні клієнти банків можуть зняти з відкритого до 9 березня рахунки до $10 тис. у готівковій валюті (у кожному з банків), решта коштів — у рублях за ринковим курсом на день видачі. У період дії цього тимчасового порядку валюта видаватиметься у доларах США незалежно від валюти рахунку.

Ці обмеження «поширюється на всі види валют, у тому числі на валюти країн, які не віднесені до переліку країн, які оголосили про обмежувальні заходи щодо рф», зазначив ЦБ.

Конверсійні операції фізосіб із готівкою між валютними парами без участі рублів також заборонені. «Оскільки дані конверсійні операції за змістом є операціями з продажу готівкової іноземної валюти, то їх проведення не допускається», — пояснив регулятор.

Водночас, обмеження поки не поширюються на операції зняття коштів в іноземній валюті за картами через банкомати за межами росії, заявив цб.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]