США пообіцяли Росії санкції важчі, ніж у 2014 році: вони зачеплять оборонку, космос, фінанси та технології

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Білому домі заявили, що санкції, які готуються проти Росії у разі «вторгнення» в Україну, будуть важчими за ті, які були прийняті після приєднання Криму в 2014 році. Обмеження стосуватимуться фінансового сектора, оборонної та аерокосмічної галузей, штучного інтелекту та квантових комп'ютерів.

Вводитимуться вони одноразово, а не поетапно - про це повідомляє CBS News.

«Коли у 2014 році ми запровадили санкції, набагато менш суворі, ніж ті, що ми розглядаємо зараз, обмеження для іноземного капіталу на роботу в Росії призвели до його рекордного відтоку, знецінення (російської.— А) валюти до 50%, а російський Центральний банк був змушений задіяти 25% своїх резервів для захисту рубля», - заявив 25 січня високопосадовець американської адміністрації на спецбрифінгу для журналістів, присвяченому заходам економічного стримування РФ у разі ескалації навколо України.

Його ім'я не називається.

За словами представника Білого дому, санкції «завдадуть шкоди тим сферам, які важливі для російського керівництва». Якщо Росія має намір розвивати ці сектори, то має розуміти, що знадобиться обладнання, яке можуть надати тільки США, додав американський чиновник: «У середньостроковій перспективі Росія матиме слабку позицію».

Крім підготовки санкцій у Білому домі опрацьовують схеми постачання газу в Європі. За словами американського чиновника, «США забезпечать Європі альтернативні постачання газу, якщо це буде потрібно». Для цього, зазначив він, США підтримують контакти з виробниками ЗПГ, які здатні організувати велике постачання газу. «Якщо Росія вирішить використовувати як зброю свої постачання природного газу та сирої нафти, це не обійдеться без наслідків для російської економіки»,— додав чиновник.

У Білому домі очікують, що до їхніх санкцій приєднаються європейські країни. Британський прем'єр-міністр Борис Джонсон уже заявив: «Ми у Великій Британії не зволікатимемо з посиленням наших національних санкцій у відповідь на будь-які дії з боку президента Путіна… Ми відповімо на будь-яку атаку Росії на Україну в унісон запровадженням скоординованих і жорстких санкцій, важче за тих, що ми робили проти Росії раніше».

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]