Туреччина та Вірменія розблокують кордон та почнуть прямі вантажні перевезення

|
Версия для печатиВерсия для печати

Туреччина та Вірменія домовилися відкрити сухопутний кордон, зокрема для громадян третіх країн, почати прямі вантажні перевезення та будуть продовжувати процес нормалізації без попередніх умов.

Про це МЗС Туреччини повідомив за результатами зустрічі спеціальних представників з питаня нормалізації відносин між Туреччиною та Вірменією посла Сердара Килича та віцеспікера парламенту Вірменії Рубена Рубіняна.

«Вони (спецпредставники – ред.) домовилися якнайшвидше забезпечити можливість перетину сухопутного кордону між Туреччиною та Вірменією громадянами третіх країн, які відвідують Туреччину та Вірменію відповідно, і вирішили розпочати необхідний процес із цією метою», - повідомив в МЗС Туреччини.

Сторони також домовилися про початок прямих вантажних авіаперевезень між Туреччиною та Вірменією у найкоротші терміни та вирішили ініціювати необхідний процес із цією метою.

Також на зустрічі йшлося про інші можливі кроки, які можуть бути здійснені для досягнення повної нормалізації відносин між країнами. Сторони наголосили на своїй згоді на продовження процесу нормалізації без попередніх умов.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]