У росії ухвалено закон про "негативні ставки" за валютними вкладами для юридичних осіб

|
Версия для печатиВерсия для печати

Закон, що дозволяє банкам встановлювати негативні ставки за валютними вкладами для російських юридичних, прийнятий Держдумою у третьому читанні.

Документ було розроблено мінекономіки.

Згідно із законопроектом, одночасно з нарахуванням відсотків за валютними вкладами юрособ банки зможуть встановлювати комісію, яка перевищує ці відсотки. Комісія зніматиметься з рахунку, на який було відкрито вклад. Документ дозволяє розповсюджувати ці положення на вже укладені договори.

Відповідно до Цивільного кодексу вклад визначається як сума коштів, передана банку з метою отримання доходу. Через нарахування негативних відсотків згідно із законом банківський внесок перестав би вважатися таким.

Як стверджують ЦБ, ця ініціатива допоможе прискорити «девалютизацію банківського сектора» росії. Повідомлялося, що питання про запровадження негативних ставок для фізичних осіб поки що не розглядається. Але все попереду.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]