Українці проходять через пекло під час "фільтрації" росіянами - ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Українці, які потрапляють до російських "фільтраційних таборів" на окупованих територіях, проходять через тортури, побої та допити.

Про це повідомляє BBC.

Українці, які намагаються виїхати з окупованих російськими військовими міст, не можуть цього зробити, не пройшовши через процес, який називають "фільтрацією".

У людей вилучають телефони та вивчають їхні соцмережні акаунти, роздягають, уважно розглядають тіло, перевіряють татуювання, а також шукають синці на плечах та пальцях, які могли залишитись від застосування зброї.

Все, що здається перевіряючим підозрілим, може призвести до побиття або навіть тортур струмом, розповідають мирні жителі. Багатьох силою відправляють до Росії.

Один чоловік розповів, що видалив з телефону всі файли, хоча потім окупанти через комп'ютер намагалися відновити. Проте він повідомив, що соцмережі почистити не встиг - у Маріуполі відключили інтернет. У нього знайшли відео в Інстаграм, де він писав: "Президент, яким ми можемо пишатися. Вирушайте додому з вашим військовим кораблем!". Його за це побили.

В іншого українця, вчителя історії, знайшли в телефоні слово "рашист" – били, зокрема й ногами. Потім його назвали тим, хто розповсюджує проукраїнську пропаганду, запитував про "події 2014 року", коли РФ окупувала Крим та розпочала війну на Донбасі. У нього питали, чи він згоден, що це була "громадянська війна в Україні", потім знайшли фото книжкової обкладинки з літерою "Г" і подумали, що це про Гітлера.

Після цього вчителя перевели до в'язниці, де він нарахував у камері з чотирма двоповерховими ліжками, він нарахував 24 особи. За кілька днів його відпустили на підконтрольну Україні територію.

Ще один чоловік бачив у наметі для допитів у Безіменному людей зі зв'язаними за спиною руками, яких били.

Люди повідомляють, що солдати катують українців до непритомності – ударами та струмом. Багатьох відпускають лише якщо вони погодяться виїхати до Росії.

У фільтрації існує ще приміщення, яке називають "клітиною". Люди там не отримували ні води, ні їжі, а до туалету ходили в кутку, у всіх на очах.

Один із колишніх в'язнів вважає, що окупанти користувалися механізмом фільтрації, "щоб показати свою абсолютну силу".

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему
10:06
Звичайне шахрайство: фігурант журналістських розслідувань ексочільник УСБУ Миколаївщини Герсак став громадським діячем та збирає грантові кошти для ветеранів (ФОТО)
09:31
Типове "зе": "слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер" - вимагає $200 тисяч
09:01
Суд зобов’язав упц (мп) повернути державі Успенський собор ХІІ ст. у Каневі
08:35
У Росії виробництво бензину впало на 14% після атак на НПЗ - Росстат
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 28 березня
20:00
У четвер дощитиме трохи в Карпатах, вдень до +20°С
19:22
У Польщі через перевірку контррозвідки звільнили генерала, який відповідав за підготовку ЗСУ
18:09
Диктатор на прізвисько Барбекю: як у Гаїті влада повністю захопила злочинні угруповання
17:17
Голова ВККС Роман Ігнатов подав у відставку

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]