В Україні виявили новий різновид штаму коронавірусу "Омікрон"

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Новий для України різновид штаму коронавірусу "Омікрон" - ВА.5 виявиили у Чернівецькій області. Зараз відомо про сім випадків захворювання.

У Чернівецькій області виявили новий для України різновид штаму коронавірусу "Омікрон" - ВА.5, повідомляють у МОЗ. Наразі зафіксовано сім випадків захворювання. Як зазначають у міністерстві, ранішев Україні фіксували лише різновиди ВА.1 та ВА.2 цього штаму, зазначає Deutsche Welle.

Новий різновид

Як повідомляє МОЗ, підтип BA.5 штаму Омікрон був вперше виявлений у Південній Африці у зразку, відібраному 25 лютого 2022 року.

У травні цього року у Європейському центрі контролю та профілактики захворювань назвали підтипи ВА.4 та ВА.5 "такими, що викликають занепокоєння".

Станом на 17 липня, як зазначають у МОЗ підтип ВА.5 штаму "Омікрон" виявляють у понад  75% зразків пацієнтів із COVID-19 у США та майже у 80% зразків у Великобританії.

У середньому цей підтип розповсюджується в країнах Європи на 50% швидше у порівнянні із підтипом ВА.2, який поширювався цієї зими - одразу після первинного штаму "Омікрон".

Захворюваність на COVID-19 у Європі та Африці падає, в Азії зростає - ВООЗ

Захворюваність на коронавірусну хворобу за минулий тиждень практично не змінилася, смертність серед людей із COVID-19 також залишилася на колишньому рівні, йдеться в щотижневому епідемічному бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як зазначають у бюлетені, у період з 18 до 24 липня захворюваність на коронавірус впала в Європі, Америці та Африці на 24%, 12% та 44% відповідно. В інших регіонах захворюваність зросла, найбільше - у регіоні західної частини Тихого океану - на 52%.

Загалом за тиждень у всьому світі діагностували понад 6,6 млн нових випадків COVID-19.

За весь період пандемії у світі виявили понад 567 млн випадків зараження коронавірусом та понад 6,3 млн смертей серед інфікованих.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]