В Україні закінчилися далекобійні ракети ATACMS - AP

|
Версия для печатиВерсия для печати

Збройні сили України більше не мають американських далекобійних ракет ATACMS.

Про це повідомило Associated Press з посиланням на американського чиновника та українського депутата.

За словами американського співрозмовника агентства, ракети закінчилися ще наприкінці січня. Усього попередня адміністрація Білого дому поставила Києву менше 40 ракет ATACMS.

Президент США Дональд Трамп виступав проти ударів по Росії далекобійними ракетами. Незабаром після перемоги на виборах він говорив, що «категорично не згоден із запуском ракет на сотні миль у Росію»: «Навіщо ми це робимо? Ми теж розпалюємо цю війну і посилюємо її».

У листопаді 2024 року американські ЗМІ повідомили, що Джо Байден, який обіймав тоді пост президента США, дав дозвіл Києву на удари далекобійними ракетами ATACMS територією Росії. Незабаром це підтвердили у Білому домі. У ніч на 19 листопада ЗСУ вперше завдали удару ракетами ATACMS по прикордонній території Росії. Його метою став військовий об'єкт у Брянській області, повідомляли тоді у міноборони Росії.

Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]