Визнання захоплених територій, зміна влади в Україні та відсутність миротворців з НАТО, - WP отримали список вимог РФ на переговорах в Ер-Ріяді

|
Версия для печатиВерсия для печати

Європейська розвідувальна служба отримала доступ до документа, в якому були викладені позиції РФ щодо закінчення війни в Україні.

Про це пише The Washington Post.

В документі відкидаються попередні плани президента Дональда Трампа щодо укладення мирної угоди протягом 100 днів, як нездійсненні.

Натомість росіяни стверджують, що врегулювання української кризи не може відбутися раніше 2026 року.

Документ також відкидає будь-який план введення миротворців в Україну, як це пропонували деякі європейські країни.

Присутність будь-якого миротворчого контингенту в Україні також відкидається як "абсолютно непотрібна", оскільки будь-які сили перебуватимуть під "серйозним впливом Заходу", а плани США продовжувати озброювати Україну після будь-якої мирної угоди є "абсолютно неприйнятними", так само як і збереження української армії на нинішньому рівні в 1 мільйон осіб.

У документі вимагається визнати суверенітет РФ над захопленими територіями. Крім того, він вимагає подальшого дроблення (України - Ред.) шляхом створення буферної зони на північному сході України на кордоні з такими російськими областями, як Брянська і Бєлгородська, а також демілітаризованої зони на півдні України поблизу Криму, який Росія незаконно анексувала в 2014 році.

Також, в документі йдеться про необхідність "повного демонтажу" теперішньої української владної верхівки.

У документі також відкидаються будь-які потенційні політичні поступки з боку України - такі як відмова Києва від членства в НАТО і проведення виборів, в яких будуть допущені проросійські партії - як недостатньо далекосяжні.

"Насправді, нинішній київський режим неможливо змінити зсередини країни. Необхідний його повний демонтаж", - йдеться в доповіді.

Водночас росіяни погрожують, що навіть такого типу врегулювання недостатньо, і що без офіційного визнання російського суверенітету над захопленим регіоном "досить імовірно", що збройний конфлікт відновиться в середньостроковій перспективі, "наприклад, після наступної зміни адміністрації в США".

Видання зазначає, що документ був підготовлений аналітичним центром, який тісно співпрацює з П'ятою службою ФСБ, підрозділом, який курирує операції в Україні, за тиждень до переговорів між Росією і США в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія, які відбулися 18 лютого.

Нагадаємо, 12 лютого 2025 року Трамп заявив, що його зустріч з диктатором РФ Володимиром Путіним, ймовірно, відбудеться в Саудівській Аравії.

Також Трамп заявив, що наступного тижня у Саудівській Аравії відбудеться зустріч представників України, Штатів та Росії.

14 лютого МЗС Саудівської Аравії повідомило, що Королівство готове стати майданчиком для зустрічі президента США Дональда Трампа та диктатора РФ Володимира Путіна.

18 лютого в Саудівській Аравії відбулася зустріч делегацій США та РФ.

Видання Fox News повідомляло, що Росія та США пропонують триступеневий мирний план, що включає припинення вогню, вибори в Україні, а потім підписання остаточної угоди.

Зліва направо: лідер Росії Володимир Путін, президент США Дональд Трамп та президент України Володимир Зеленський. Getty Images/AFP/Natalia Kolesnikova; АР/Alex Brandon; Getty Images/AFP/Samuel Corum

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]