Ворог просувається вглиб Сумщини


Російські війська нещодавно мали успіх в районі Локні.
Російські війська нещодавно просунулися до північної частини Локні, на північний схід від міста Суми. Про це у черговому своєму звіті з посиланням на геолокаційні кадри повідомив Американський Інститут вивчення війни ISW.
Тут також наводять дані від російського військового блогера про те, що війська РФ просунулися на північ від Олександрії - прикордонного села, що зараз перебуває на східному фланзі українських позицій у Курській області, значно східніше від місця основного російського вторгнення на Сумщину. Проте це просування росіян дослідники не можуть підтвердити.
Український інформаційний ресурс DeepState, який нещодавно оновив свої інтерактивні карти, також фіксує спроби росіян зайти вглиб Сумщини. Зокрема, він інформує про закріплення та накопичення ворога в районі Басівки, а також про спроби просунутися в напрямку Локні. Загарбники також накопичуються в Журавці і намагаються підійти до північних околиць Біловодів.
Раніше головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів, що в Сумській області неподалік кордону тривають інтенсивні бойові дії, так само як і на прилеглій території Росії.
Уночі та зранку росіяни здійснили 26 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 57 вибухів.
Про це повідомляє Сумська ОВА.
Шалигинська громада: ворог скинув ВОГ з БПЛА (1 вибух), атакував з мінометів (6 вибухів), FPV-дроном (1 вибух). Внаслідок обстрілу пошкоджено навчальний заклад.
Білопільська громада: відбулося скидання ВОГ з БПЛА (1 вибух).
Миропільська громада: здійснено пуск КАБ (1 вибух), скидання ВОГ з БпЛА (1 вибух).
Юнаківська громада: зафіксовано пуск КАБ (1 вибух), мінометний обстріл (5 вибухів), обстріл з РСЗВ (10 вибухів).
Хотінська громада: росіяни вдарили КАБами (2 вибухи).
Охтирська громада: завдано атаку БпЛА (7 вибухів). Внаслідок обстрілу поранено 1 цивільну особу, пошкоджено навчальний заклад, у п’ятиповерховому житловому будинку пошкоджено скління вікон, вибуховою хвилею пошкоджено нежитлові приміщення.
Свеська громада: ворог бив з артилерії (3 вибухи).
Краснопільська громада: здійснено мінометні обстріли (13 вибухів), пуск КАБ (5 вибухів).
Мапа вгорі: лінія фронту в районі міста Суми станом на 24 квітня / ISW. Фото: УНН
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 14:52
- Києво-Печерська лавра досі не звільнена від упц (мп)
- 13:42
- ЄС і Велика Британія схвалили 17-й пакет санкцій проти РФ
- 12:05
- Справа Сівковича про державну зраду вже у суді
- 11:05
- Єгор Фірсов: Маятник техно-військової ініціативи хитнувся не в наш бік
- 10:04
- На Сумщині безхатченками стали понад 52 тисячі осіб
- 09:00
- Ігор Луценко: "Воювати вічно"
- 08:06
- Трамп готовий "відступити" у переговорах між Україною і РФ, якщо "не буде прогресу", і не буде посилювати санкції проти Росії
- 21:52
- Це мужньо і потужно: Україна не буде виводити війська з власних територій - Зеленський
- 21:42
- "План перемоги" вже не на часі - Зеленський доручив сформувати постійну переговорну групу щодо завершення війни
- 20:31
- Трамп говорив з Путіним дві години невідомо про що