Wintershall Dea в росії обікрали на €2 млрд

|
Версия для печатиВерсия для печати

Німецька Wintershall Dea не отримала дивіденди за 2022 рік у сумі €2 млрд від спільних підприємств у росії, повідомив голова компанії Маріо Мерен. За його словами, це сталося через російський указ про цінові обмеження з продажу вуглеводнів.

«Всі ці кошти готівкою акумулювали протягом року, €2 млрд. Ці кошти в принципі зникли, оскільки російська держава видала указ, який фактично з 1 березня 2022 року визначила цінове обмеження з продажу вуглеводнів, які видобували наші СП, чи то газ, чи то газовий конденсат», - сказав Маріо Мерен на щорічній прес-конференції (цитата за російським пропагандистським агенством ТАСС).

У компанії не виключають подання позовів проти росії через вихід з країни. "Ми розглянемо всі можливі варіанти, щоб зменшити збитки для компанії, її акціонерів та співробітників", - сказав Маріо Мерен (цитата по Reuters).

Wintershall Dea – один із інвесторів газопроводу «Північний потік-2». Компанії також належить 15,5% в операторі "Північного потоку", 25,01% - у спільному з "Газпромом" "Ачим девелопмент". Wintershall Dea також управляє розробляючим Південно-російське родовище «Північнафтогазпромом» разом із «Газпромом» та OMV.

17 січня цього року Wintershall Dea повідомила про плани піти з росії. Збитки від деконсолідації спільних підприємств у росії становитимуть близько €5,3 млрд.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]