Зеленський показав Трампу фотографії воїнів ЗСУ після полону РФ, це могло стати причиною суперечки, - Time

|
Версия для печатиВерсия для печати

Під час візиту у Білий дім наприкінці лютого президент України Володимир Зеленський привіз не лише подарунок — пояс чемпіона світу з боксу у важкій вазі Олександра Усика — але й фото українських військових, які пройшли російський полон. Він показав їх президенту США Дональду Трампу.

Про це пише Time, посилаючись на неназваних американських чиновників.

Трамп, побачивши ці фото, відповів, що "це важкі речі".

Видання наголошує, що саме після цього моменту зустріч пішла "не так, як треба".

"Деякі з їхніх тіл (полонених — ред.) були до жаху виснажені. На інших – сліди катувань", - розповідає медіа, додаючи, що якби Зеленський запропонував Трампові спершу чемпіонський пояс, цей жест міг би полегшити атмосферу зустрічі.

Фотографії ж мали протилежний ефект. Вони насторожили президента США, ніби його звинувачують у стражданнях цих солдатів.

Проте сьогодні Зеленський зізнається, що не шкодує про своє рішення показати ці фотографії, пояснюючи, що таким чином хотів вийти за межі трансакційних інстинктів Трампа, за межі потреби американського президента в лестощах та звернутися до Трампа як до людини

"У нього є сім'я, близькі, діти. Він повинен відчувати те, що відчуває кожна людина, –– пояснює Зеленський. — В тому, що я хотів показати, були свої цінності. Але потім розмова пішла в іншому напрямку".

Зеленський про суперечку із Трампом в Білому домі: Я захищав гідність України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час напруженої дискусії з Дональдом Трампом у Білому домі наприкінці лютого він відстоював гідність України.

Про це він сказав в інтерв’ю Time.

"У тій розмові я захищав гідність України", - заявив Зеленський.

Він наголосив, що саме почуття гідності стало одним із ключових мотивів українців у боротьбі з російською агресією.

"Чому українці захищалися на початку цієї війни? Це було через гідність. Ми не вважаємо себе якоюсь наддержавою", - підкреслив президент, додавши, що українці об’єднуються, коли мова йде про свободу та демократію.

Журнал Time зазначає, що наприкінці лютого Україна сподівалася отримати підтвердження підтримки від США, але у той момент це відчуття було під загрозою.

"Але в той момент було відчуття, що ми не є союзниками або не займаємо позицію союзників", - резюмував Зеленський.

Суперечка Трампа та Зеленського

Нагадаємо, у Білому домі у п'ятницю, 28 лютого, відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та президента України Володимира Зеленського.

Згодом Трамп і Зеленський почали сперечатися та перейшли на підвищені тони під час зустрічі в Овальному кабінеті.

після чого Президент України остроково залишив Білий дім після зустрічі з Дональдом Трампом в Овальному кабінеті.

В результаті у Вашингтоні не відбулося підписання угоди про корисні копалини між Україною та США.

Трамп після суперечки з Зеленським заявив, що той нібито не готовий до миру та "проявив неповагу".

4 березня стало відомо, що Білий дім призупинив всю військову допомогу Україні.

Ввечері 4 березня президент Зеленський заявив, що Україна прагне до миру та готова "швидко працювати", щоб закінчити війну. Він наголосив, що Україна готова якнайшвидше сісти за стіл переговорів, щоб наблизити надійний мир.

Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]