ЗСУ вдарили по російському об’єкту під Сватовим, де були десятки окупантів


У неділю, 27 листопада, бійці ЗСУ завдали удару по російському об’єкту під Сватовим на Луганщині, де перебували десятки окупантів, йдеться в повідомленні Генштабу в фейсбуці.
За даними українського військового командування, війська РФ зараз переміщують особовий склад та військову техніку для комплектування підрозділів, що зазнали втрат. При цьому російські окупанти планують перекинути окремі підрозділи з Білорусі на тимчасово окуповані території України.
У свою чергу в Генштабі підтверджують, що у п’ятницу, 25 листопада, українські військові обстріляли ворожий обʼєкт в районі Сватового, де перебували близько 70 військових РФ. Кількість поранених та загиблих ще уточнюється.
«Підрозділи наших ракетних військ і артилерії уразили 3 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки ворога», – додають у Генштабі.
Як повідомили в Генштабі ЗСУ, російських ударів 23 листопада зазнали житлові будинки, ТЕЦ та підстанції у Києві, Київській, Вінницькій, Львівській та Запорізькій областях.
За даними командування Повітряних сил, Росія завдала ракетного удару з Ростовської області, району Каспійського моря та з акваторії Чорного моря.
В тему:
- Жах російських загарбників: що таке HIMARS та його старший брат М270
- У чому сила української армії? 10 чинників, які допомогли ЗСУ стати новою військовою потугою
- Коли любителів легких «спецоперацій» очікує поразка
- Как российская армия с ее древним оружием проигрывает современным военным технологиям
- Сучасні системи ППО для України: як вони змінять війну
- Як системи HIMARS громлять російські склади (+відеодокази)
- Как российская армия с ее древним оружием проигрывает современным военным технологиям
- Як нова українська артилерія змінює перебіг війни?
- Екс-директор ЦРУ: російська армія показала всі військові недоліки, які лише можна уявити
- The Economist: как Украина выигрывает войну беспилотников
- Артиллерийская «битва за Донбасс» глазами американского журналиста
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 11:03
- росія хоче знекровити Україну до прибуття танків із Заходу - The Spectator
- 10:01
- ГЕНШТАБ ЗСУ: втрати ворога станом на 29 січня
- 09:00
- День пам’яті Героїв Крут сьогодні відзначають українці
- 08:03
- Безпілотники атакували воєнний завод Ірану
- 20:00
- У неділю в Україні хмарно, де-не-де сніг з дощем, ще більше потепліє
- 20:00
- На вихідні Україну засипле мокрим снігом, але потеплішає
- 19:08
- “Дорога терору і вбивств веде до пекла” – Предстоятель ПЦУ про росію та Голокост
- 18:45
- США жорстко перевірятимуть використання допомоги Україні і суворо каратимуть її рокрадачів - як це буде
- 18:08
- Що зараз відбувається на фронті: розповіді та думки військових
- 17:36
- Кабмін схвалив постанову про виїзд чиновників: можна до малих дітей, на відпочинок – ні
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .