140-річний ювілей виступом в Одесі відсвяткує Берлінський філармонійний оркестр

|
Версия для печатиВерсия для печати

Берлінський філармонійний оркестр відсвяткує свій 140-річний ювілей на сцені Одеської національної опери.

Про це повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики України.

"Берлінський філармонійний оркестр сам виступив ініціатором приїзду до Одеси, до міста, де свого часу під керівництвом Петра Столярського зародилася одна з найвідоміших скрипкових шкіл світу. За значенням цей концерт для України сміливо можна назвати подією століття, яка стане яскравим акцентом не тільки в історичному та мистецькому значенні, приверне до України і зокрема до Одеси увагу цілого світу, але і надасть особливі шанси для розвитку дипломатичних зв’язків та кооперації нового високого міжнародного рівня", - сказано в повідомленні.

Організаторами події з українського боку стануть ГО "Інститут Розвитку Одеси" у співпартнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики, Одеським національним академічним театром опери та балету та Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти. Головним спонсором ГО "Інститут Розвитку Одеси", що заснована сім'єю Вадима Мороховського, стане ПАТ "БАНК ВОСТОК".

Європейський концерт до дня народження Берлінського філармонійного оркестру - традиція, яка була заснована в 1991 році і якою оркестр декларує свою позицію культурного посла світу заради цінностей мистецького та міжнародного об‘єднання.

"Своєю музичною діяльністю ми хочемо підкреслити культурні особливості нової реорганізованої Європи", - сказано у заяві Берлінської філармонії.

У складі оркестру близько 100 музикантів під керівництвом головного диригента та художнього керівника Кирила Петренка. Оркестр виконає концертну програму, яка транслюватиметься в живому часі зі сцени Одеської національної опери не лише Першим німецьким державним каналом телебачення, а й міжнародними медіа-партнерами на цілий світ.

За попередні роки Берлінський філармонійний оркестр вже відвідав з Європейським концертом Великобританію, Іспанію, Францію, Грецію, Чехію, Польщу, Росію, Італію, Швецію, Туреччину, Португалію, Угорщину та Австрію.

Берлінський філармонійний оркестр, який вважається найвідомішим і найкращим симфонічним оркестром у світі, засновано 1882 року. Діяльність оркестру фінансується містом Берлін разом з Deutsche Bank. Колектив - багаторазовий лауреат премій Греммі, Грамофон, ЕХО та інших музичних нагород.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]