20% росіян вважають, що тортури допустимі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Дві третини росіян (66%) вважають, що тортури неприпустимі за жодних обставин. 20% вважають, що тортури допустимі: 11% — лише у виняткових випадках, коли це може врятувати життя людей, 9% — лише стосовно тих, хто вчинив тяжкий насильницький злочин. 

Про це йдеться в повідомленні "Левада-центру".

45% респондентів вважають, що тортури найбільше поширені в системі установ ФСВП, 41% — у поліції, під час слідства, 18% — у СК та ФСБ.

 89% росіян не були у місцях ув'язнення за вироком суду, у слідчому ізоляторі, КПЗ чи ІТТ. У 4% є друзі чи родичі, які були СІЗО, КПЗ та ІТТ, 4% зазначили, що їхні друзі чи родичам доводилося бути місцями відбування покарання. 3% самі перебували у СІЗО, КПЗ, ІТТ, 2% — у місцях відбування покарання. 

«Аргумент» 


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]