45 процентов россиян - за восстановления памятника Дзержинскому на Лубянке в Москве

|
Версия для печатиВерсия для печати

45 процентов россиян положительно восприняли идею восстановления памятника Дзержинскому на Лубянской площади в Москве.

Как сообщает «Интерфакс», негативно к этой идее относятся только 25 процентов опрошенных. Таковы результаты социологического исследования, проведенного ВЦИОМ.

Среди тех, кто за, прежде всего сторонники КПРФ и пожилые люди. Они ссылаются на то, что важно помнить нашу историю и считают Дзержинского выдающейся личностью. Ранее в Москомэкспертизе сообщили, что планируется провести реставрацию памятника Дзержинскому, который сейчас находится в парке «Музеон».

Феликс Дзержинский - партийный и государственный деятель времен Октябрьской революции, создатель ВЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-ГКБ.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]