4,7% от всех избирателей голосовали на дому. Больше всего больных было - на округе Демишкана

|
Версия для печатиВерсия для печати

Более одного миллиона избирателей проголосовало в Украине не на избирательных участках, а дома. Таким образом желание голосовать по месту пребывания выразило 1 миллион 39 тысяч 868 избирателей.

 Об этом пишет «Украинская правда».

 Всего избирательные бюллетени на парламентских выборах получило 21 миллиона 765 тысяч 639 человека. Таким образом, часть голосовавших дома составляет 4,7% от всех избирателей.

 Больше всего избирателей выразили желание голосовать дома в 114 округе Луганской области — более 11 тысяч. Победу там получил «регионал» Владимир Демишкан.

 Еще более 10 тысяч избирателей проголосовало на дому в 192 округе Хмельницкой области — аж 10 тысяч 354 человека. Там победу одержал самовыдвиженец Александр Герега, муж секретаря Киевсовета Галины Гереги, которая в Киеве проиграла выборы «свободовцу» Андрей Ильенко.

Также более 10 тысяч человек проголосовало на дому в 165 округе Тернопольской области. Победу там получил Бойко Владимир от «Батькивщины». Второе место у самовыдвиженца Чайковского Ивана.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]