57,1% українців вважають дії влади Зеленського непрофесійними і дилетантськими

|
Версия для печатиВерсия для печати

Нинішню владу президента Володимира Зеленського 57,1% українців вважають непрофесійною і дилетантською.

Про це свідчать результати опитування громадської думки Центру “СОЦИС” (SOCIS) на тему “Два роки президентства Володимира Зеленського. Як народ оцінює владу?”, - пишуть bykvu.com.

Ще 16,3% опитаних вважають її популістською.

Компетентною владу президента Зеленського назвали лише 12,1% опитаних.

А 14,6% не змогли відповісти на це запитання.

Також з’ясувалося, що в ставленні українців до влади домінують негативні емоції. Зокрема розчарування відчувають 44,8% респондентів, тривогу і страх – 22,1%, ненависть – 5,8%.

При цьому надію зберігають 25,7% опитаних, симпатію – лише 4,1%. І тільки півтора відсотки відчувають гордість.

Загалом негативні емоції щодо нинішньої влади відчувають 72,6% опитаних, а позитивні – 31,3%.

 

Дослідження проводилося 8 – 12 квітня 2021 року на всій території України, крім тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької та Луганської областей. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області. Загалом було опитано 2000 респондентів. Метод дослідження: телефонне інтерв’ю САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,4%.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]