8 Березня Слуги заявили, що створюють рух Зе!Жінки

|
Версия для печатиВерсия для печати

У політичній партії “Слуга народу” створюють рух Зе!Жінки для впровадження політики рівності на національному та місцевому рівнях.

Про це, як повідомляє пресслужба “СН” у понеділок, 8 березня,  заявив голова партії, народний депутат Олександр Корнієнко.

“У межах руху Зе!жінки депутати парламенту та місцевих рад, а також прихильники партії працюватимуть над посиленням політичної участі жінок, становленням рівних прав і можливостей в Україні та реалізацією національної політики з гендерної рівності, зокрема урядової програми “Партнерство Біарріц”, ініційованої першою леді України”, – сказав він.

Зі слів народної депутатка від “Слуги народу” Марини Бардіної, Зе! Жінки – це об’єднання депутаток політсили, які працюють в парламенті та місцевих радах задля реалізації політики рівності, збільшення жіночого представництва в політиці та втілення національної програми з гендерної рівності.

У парламенті IX скликання – 20,8% жінок, це найбільша кількість жінок за всі часи незалежності України.

«Аргумент»


 За матеріалами: Новинарня

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]