800 бюлетеней с голосами в пользу свободовца Левченко были повреждены этой ночью

|
Версия для печатиВерсия для печати

Во время ночного пересчета бюллетеней на трех УИК избирательного округа № 223 было выявлено 798 «испорченных» бюллетеней. На бюллетенях, где избиратель ставил галочку «ЗА» единого кандидата от оппозиции свободовца Юрия Левченко, были проставлены «дополнительные» отметки, причем другими чернилами. Поэтому бюллетени с «двойными» пометками были признаны недействительными. Бюллетени других кандидатов, остались невредимыми.

 

Об этом сообщает пресс-служба ВО «Свобода».

Так на УИК № 800987 количество голосов, отданных за Юрия Левченко до «пересчета» составляло 420 — после 218 (у Пилипишина — цифра не изменилась — 236 голосов).

На УИК № 800991 у свободовца до «пересчета» было 560 голосов — после 235 (у Пилипишина — цифра не изменилась — 373 голосов).

На УИК № 800996 у Юрия Левченко был 471 голос, а стало лишь 200 (в Пилипишина цифра оставалась неизменной — 226 голосов).

По каждому факту повреждения бюллетеней была уведомлена милиция.

Как известно, Центральная избирательная комиссия обязала окружком № 223 до 15 часов 9 ноября принять итоговый протокол.

Для этого округа ЦИК объявила перевыборы.


«Аргумент»

В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]