84% украинцев негативно оценивают «все, что сейчас происходит в стране», — опрос

|
Версия для печатиВерсия для печати

84% украинцев в целом негативно оценивают «все, что сейчас происходит в стране».

Об этом свидетельствуют данные опроса, опубликованного на сайте Киевского международного института социологии, передает РБК-Украина. Их тех, кто дал такую оценку 56% считают, что в такой ситуации «лучше выходить на улицу с протестом», 16% считают, что «лучше терпеть все ради сохранения спокойствия». При этом 40% опрошенных заявили, что готовы лично принять участие в акциях протеста против действующей власти.

Также согласно опросу, 82% украинцев оценивают текущую социально-экономическую ситуацию как «плохую». При этом 66% респондентов ответили, что основной причиной «плохой» ситуации является коррупция в высших эшелонах власти. 

«Аргумент»

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]