Адвокат Титушко попросил удалить из зала суда журналистов

|
Версия для печатиВерсия для печати

Адвокат Вадима Титушко Виктор Любимов против присутствия прессы на заседании по рассмотрению уголовного дела по факту нападения на журналистов Ольгу Сницарчук и Владислава Соделя 18 мая.

Как сообщает ЛІГАБізнесІнформ, Любимов попросил суд запретить СМИ снимать на заседании. По мнению адвоката, это будет препятствовать объективному рассмотрению дела. Однако другие участники процесса не возражали против проведения фото и видеосъемки и судья Лариса Радунская приняла решение не запрещать СМИ присутствовать на заседании.

На сегодняшнем заседании планируется допрос свидетелей.

Напомним, сегодня Шевченковский суд начал рассмотрение по сути уголовного дела по факту нападения на журналистов Ольгу Сницарчук и Владислава Соделя 18 мая.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]