Ахметов сам себе продал угля на 12 миллиардов

|
Версия для печатиВерсия для печати

ПАО «Днепроэнерго» 19 декабря заключило соглашение с ООО «ДТЭК трейдинг» на приобретение угля на общую сумму 11,6 млрд грн.

Об этом сообщают “Наші гроші” со ссылкой на  «Вестник государственных закупок».

Контрактная стоимость угля для поставок угля на теплоэлектростанции «Днепроэнерго» в течение 2012 года составляет 1 320 грн. / т.

Приднепровская и Криворожская ТЭС за 8,6 млрд грн. получит 6,5 млн тонн угля. ЗапорожскаяТЭС за 3,04 млрд грн. получит 2,3 млн тонн.

Ранее «ДТЭК трейдинг» продал угля компании «Западэнерго» по 1320 грн. / т на общую сумму 7,4 млрд грн.

«Днепрэнерго» и «Западэнерго» контролируются группой Рината Ахметова. Компании являются крупными производителями электроэнергии для потребителей Украины и за рубежом.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]