Amazon разработал и патентует проект грандиозной летающей системы хранения и доставки товаров

|
Версия для печатиВерсия для печати

Компания Amazon подала патентную заявку на систему хранения и доставки товаров, в которой используются дирижабли и беспилотные аппараты.

Amazon собирается устроить склад на дирижаблях, которые отправят в районы, где ожидается спрос на тот или иной товар. Беспилотники будут осуществлять доставку непосредственно покупателям. Такая система позволит радикально сократить время доставки.

Посмотреть изображение в Твиттере

 
 

В начале декабря Amazon впервые доставил товар покупателю с помощью беспилотника. Клиент из Великобритании заказал телевизионную приставку и поп-корн. Компания утверждает, что он получил товар через 13 минут после оформления заказа.
 

В тему:
 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]