Білий дім спростував повідомлення про призупинення військової допомоги Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Україні надана вся військова допомога, виділена Конгресом, заявила речниця Білого дому. Раніше американські ЗМІ повідомили про відкладення пакету допомоги на 100 мільйонів доларів.

У Білому домі спростували повідомлення про те, що адміністрація США відклала надання допомоги Україні,  зокрема військової. "Ідея, що ми припинили допомогу Україні в сфері безпеки, - абсурд", - заявила речниця Білого дому Дженніфер Псакі в п'ятницю, 18 червня, зазначає Deutsche Welle.

За її словами, лише того тижня, що передував саміту США-Росія, Україні "було надано пакет допомоги в сфері безпеки на суму 150 мільйонів доларів, включаючи летальну складову". Зараз Україні надана вся допомога, яка була виділена Конгресом. За два дні до зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним президент США Джо Байден виступив у НАТО, пообіцявши і надалі підтримувати Україну, "щоб вона могла продовжувати опір російській агресії", підкреслила Псакі.

Повідомлення ЗМІ про відкладення допомоги Україні

Американське видання The Washington Post 16 червня повідомило, посилаючись на неназваних співрозмовників, що незадовго до саміту США-Росія в Женеві адміністрація Байдена вирішила відкласти надання Україні летальної і нелетальної допомоги обсягом в десятки мільйонів доларів, підготовленої після того, як навесні Росія зосередила свої війська біля українського кордону.

 

Згідно з інформацією видання Politico, опублікованою 18 червня, вартість цього пакета допомоги Україні становила 100 мільйонів доларів. Офіційні особи в Раді національної безпеки США вирішили відкласти цю допомогу, коли Росія оголосила про скорочення своїх військ напередодні зустрічі Байдена і Путіна, але пакет не розформований і "може бути швидко відправлений в Україну", пише Politico.

Натомість Псакі заявила, що Вашингтон підготував "резервні фонди" на той випадок, якщо "Росія продовжить вторгнення в Україну".

Військова допомога США Україні

 

11 червня Пентагон оголосив, що Україна отримає від Сполучених Штатів другий пакет військової допомоги на 150 мільйонів доларів, що включає контрбатарейні радари, засоби для боротьби з безпілотниками, обладнання для захищеного зв'язку. У березні повідомлялося, що США виділили Україні 125 мільйонів доларів для підвищення обороноздатності. З 2014 року Київ отримав від США військову допомогу майже на 2,5 мільярда доларів, заявили в міністерстві оборони України.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему
10:06
Звичайне шахрайство: фігурант журналістських розслідувань ексочільник УСБУ Миколаївщини Герсак став громадським діячем та збирає грантові кошти для ветеранів (ФОТО)
09:31
Типове "зе": "слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер" - вимагає $200 тисяч
09:01
Суд зобов’язав упц (мп) повернути державі Успенський собор ХІІ ст. у Каневі
08:35
У Росії виробництво бензину впало на 14% після атак на НПЗ - Росстат
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 28 березня
20:00
У четвер дощитиме трохи в Карпатах, вдень до +20°С
19:22
У Польщі через перевірку контррозвідки звільнили генерала, який відповідав за підготовку ЗСУ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]