Базу даних споживачів природного газу створять в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Верховна Рада спростила механізм приєднання об’єктів замовника до газотранспортної або газорозподільної системи, а також впровадила в Україні базу даних споживачів природного газу.

Відповідний законопроєкт № 4578-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо окремих питань приєднання до газотранспортної або газорозподільної системи» у другому читанні та в цілому підтримав 261 народний депутат, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Метою прийняття закону є підвищення ефективності використання газової інфраструктури та спрощення процедур приєднання до газових мереж, якими володіють суб’єкти природних монополій.

Документ передбачає внесення до Закону «Про ринок природного газу» змін, спрямованих, зокрема, на скасування встановленого обов’язкового поділу приєднання на типи, зміну підходів з визначення плати за приєднання та унормування строків виконання заходів з приєднання.

Документ спрямований на захист заявників від протиправних дій та бездіяльності з боку операторів газотранспортної або газорозподільної системи.

Крім того, документом внесено зміни до Закону «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», якими впроваджується інструмент державного контролю за використанням ресурсів імпортованого природного газу і природного газу власного видобутку. Йдеться про створення Інформаційної бази даних споживання природного газу.

«Проєкт закону України матиме позитивний вплив на ринкове середовище, оскільки запроваджує прозорий і недискримінаційний підхід під час приєднання об’єктів замовників до газових мереж», - йдеться в пояснювальній записці до законопроєкту.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]