Беларусь и Россиия рухнули в рейтинге свободы слова. Украина поднялась.

|
Версия для печатиВерсия для печати

 

Положение со свободой прессы в Росии ухудшается. К такому выводу в ежегодном рейтинге пришла международная организация «Репортеры без границ», отведя России 142-ю строчку среди 179 стран.
За год она опустилась в списке на две строчки — чуть ниже Гамбии, Филиппин и Уганды. В тексте отчета организации говорится о том, что большинство убийц и обидчиков российских журналистов остаются безнаказанными.

Подавление протестов после переизбрания Лукашенко стало причиной ухудшения позиций Беларуси в части свободы слова на 14 позиций по сравнению с прошлым годом — на 168-е место.

Напомним, Украина в этом же рейтинге поднялась со 131 места на 116.

 
В тему: 

Україна на 14-му місці у рейтингу свободи слова. З кінця

Анатолій Гриценко: «Помаранчева революція не була провалом»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]