Беларусь открыта к диалогу с НАТО, — Лукашенко

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Беларуси Александр Лукашенко заявил что его страна «как суверенное государство» открыта для конструктивного диалога с НАТО «на принципах паритетности и прозрачности».

«У нас есть много общих вопросов, совместная работа над которыми в полной мере отвечает интересам Беларуси», — цитирует Лукашенко «БЕЛТА».

Он подчеркнул, что Беларусь также рассматривает сотрудничество в рамках Организации Договора о коллективной безопасности как гаранта безопасности страны и обеспечения стабильности на Евразийском континенте.

При этом Лукашенко подчеркнул, что Беларусь не отступит от реализации миролюбивой внешней политики и сотрудничества с Россией.

«Конечно, мы хотели бы и дальше опираться на мощь братской России при естественном учета наших интересов в сфере суверенитета и независимости Беларуси», — сказал президент.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]