«Беркут» начал избивать митингующих под Киевсоветом

|
Версия для печатиВерсия для печати

Под зданием Киевсовета началась массовая драка между сторонниками оппозиции и сотрудниками спецподразделения «Беркут».

Как сообщают «Комментарии», атакующим активистам удалось прорвать часть милицейского оцепления. Нескольких правоохранителей активисты вытащили из строя, посрывали с них каски и отвели в сторону проезжей части Крещатика.

Милиция использовала против митингующих дубинки, при этом одному из сторонников оппозиции разбили нос. Позже милиция использовала слезоточивый газ.

Также «Беркут» сумел оттеснить митингующих, которые перекрывали движение транспорта на Крещатике и взять их в кольцо.

После этого глава киевской организации партии «Батькивщина» Юрий Одарченко заявил, что милиция отобрала у них списки участников общего собрания общины киевлян, которое оппозиция планирует сегодня провести и призвал собравшихся к новому штурму, чтобы провести собрание в здании Киевсовета.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]