Безвіз вплинув на зменшення кількості прохань від українців про притулок в ЄС

|
Версия для печатиВерсия для печати

У 2017 році про притулок в країнах Євросоюзу попросили 8945 українців, що значно менше в порівнянні з декількома попередніми роками. Такі дані оприлюднив Євростат.

У 2016 році притулку в ЄС просили більше 11 тисяч українців, в 2015-му - майже 21 тисяча, в 2014-му - 13500.

Дані за 2017 рік:

2017.jpg

В деякі країни число прохачів притулку з України відносно вище, в інші - значно нижче. Наприклад, про притулок в Італії в минулому році просили 2720 українців, або 30% від загальної кількості громадян України, які звертались за притулком в країнах Євросоюзу. Наступними за популярністю стали Іспанія - 2185 осіб (24% від загальної кількості) і Німеччина - 1090 (12%).

У Польщі зафіксовано 300 прохачів притулку.

Висока частка клопотань спостерігається в Чехії, (295 осіб, або 26% від загальної кількості прохачів притулку), Португалії (125 осіб, або 12%) та Естонії, де про притулок просили 10 українців, що становить 6% від загальної кількості прохачів.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]