Болгария отказалась от российского ядерного топлива

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Болгария подписала контракт с Westinghouse — дочерней компанией японского индустриального гиганта Toshiba на поставку топлива для ядерных реакторов АЭС «Козлодуй»

Как передает  BBC, контракт станет первым, согласно которому София закупит топливо для станции не в России.

Westinghouse является крупнейшим в мире производителем топлива для АЭС.

По словам директора болгарской электростанции Ивана Генова, контракт будет приведен в исполнение уже при новом правительстве, которое будет сформировано после выборов в октябре.

«Козлодуй» строился в начале 1970-х при активном участии советских специалистов. С 2006 года действующими остаются два блока АЭС.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]