Больше половины россиян считают источником власти не народ, а президента, — соцопрос

|
Версия для печатиВерсия для печати

Всероссийский центр изучения общественного мнения опубликовал результаты опроса, открывающего истинные масштабы невежества россиян в вопросах, связанных со знанием конституционного строя РФ.

Об этом сообщает Газета.ру со ссылкой на ВЦИОМ.

По данным опроса, лишь 23% граждан правильно указали, кто, согласно Конституции РФ, является источником власти в стране. Большинство же, а именно 55% выбрали ответ «президент», в то время как на самом деле таковым указан народ.

В то же время большинство россиян (72%) сумели верно ответить, что Россия является федеративным государством. 13% граждан каким-то образом убеждены, что Россия — это союз независимых государств.

Согласно опубликованному ранее опросу Левада-центра, 41% россиян никогда не читали Конституцию своего государства.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]