Большинство учасников МММ - 2011 - молодые люди до 30 лет

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Большинство жертв современной МММ - молодые люди до 30 лет. Мотивация людей, которые сейчас вкладывают деньги в МММ-2011, совсем не та, что была в 1990-х. Большинство ее вкладчиков сегодня - молодежь до 30 лет, тогда как в 1994-м преобладали люди среднего возраста и пенсионеры.

Об этом пишет Богдан Буткевич в журнале  «Тиждень».

«Получается, на этот раз массовая реклама не помогла привлечь к финансовой пирамиде уязвимый для мошенников слой населения - пожилых людей. А активная и нахрапистая молодежь, которая хочет быстрых и легких денег, сама пошла в ряды пирамиды», - отмечает автор.

Заместитель директора по научным вопросам Института социологии НАНУ Евгений Головаха объясняет, что молодым людям всегда присуще желание испытать свое счастье: «Сейчас она более грамотная, чем в позапрошлом десятилетии, и понимает, что сначала любая пирамида действительно приносит немалые прибыли, а потом обвалится. И старается все четко рассчитать, надеясь выскочить из нее до того, как та  потерпит крах».

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

16:06
Супутникові знімки пдтвердили вдалий удар ЗСУ по командному пункту ЧФ РФ
16:02
Керівники заводу в Сумах, налагодили схему постачання обладнання рашистам через країни ЄС та Азії
15:37
94% українців довіряють військовим ЗСУ, 94% - ветеранам нинішньої війни та 93% – ветеранам АТО
15:16
Банда поліцейських «полювала» на наркоманів біля аптек з Харківської області щоб вибивати з них гроші
14:03
СБУ зафіксувала понад 2 тис. фейкових мінувань з початку року: серед фігурантів - неповнолітні, які працювали на рашистів
13:59
МКІП хоче дозволити зносити пам’ятники Пушкіну, Щорсу та іншим російським діячам
13:44
Україна та Польща обговорили ситуацію щодо експорту зерна, а також пропозицію України щодо її врегулювання
12:42
У Черкасах кількість постраждалих внаслідок ракетної атаки зросла до 11
12:33
Використовуючи хитрі атаки, Україна нівелювала військово-морську перевагу Росії у Чорному морі - WSJ
11:36
Росія використовувала своє право вето за останній місяць частіше, ніж Велика Британія за 30 років

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]