Бориса Возницкого похоронили на Лычаковском кладбище во Львове

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сегодня во Лвове на Лычаковском кладбище похоронен партиот Украины Борис Возницкий, директор Львовской национальной галереи искусств, Герой Украины, лауреат Национальной премии имени Тараса Шевченко.

Утром, в часовне Благовещения Большого дворца музея-заповедника «Золочевский замок» состоялась литургия, после которой была отправлена ​​экуменическая панихида, посвященная светлой памяти Бориса Возницкого.

 Как сообщает ZAXID.NET, во Львове похоронная процессия проследовала от Дворца Потоцких к Кафедральному собору Покрова Пресвятой Богородицы на ул. Грушевского, 2., где и была совершена литургия. Впереди процессии несли большой портрет Бориса Возницкого, а лицеисты Львовского государственного лицея имени Героев Крут несли награды Возницкого.

 
После литургии шествие похоронной процессии направилось к центральному входу Лычаковского кладбища, где на поле № 67 (поле почетных захоронений) и похоронили Героя Украины.
 
Всего в процессии участовали около 1500 человек.
 
Напомним, Борис Возницкий погиб в ДТП 23 мая 2012 года.

Фото: ZAXID.NET


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]