БПП и «Батькивщина» протолкнули больше всего депутатов на местных выборах

|
Версия для печатиВерсия для печати

По результатам местных выборов 25 октября наибольшее количество депутатов в местные органы власти провели «Блок Петра Порошенко» и «Батькивщина».

Об этом свидетельствуют данные, опубликованные на сайте Комитета избирателей.

Наибольшее количество избранных депутатов в советах всех уровней у БПП — 9053 (8882 выдвинутые партией напрямую, а 231 депутат шел на выборы самовыдвиженцем, хоть и является членом БПП).

ВО «Батькивщина» Юлии Тимошенко провела в местные советы 8896 депутатов (8061 от партии, 835 — самовыдвиженцы).

Остальные партии получили намного меньше мандатов: «Наш Край» — 4592; «Оппозиционный блок» — 4101; Аграрная партия — 3457; Радикальная партия Олега Ляшко — 2555; УКРОП — 2261; «Возрождение» — 1759; ВО «Свобода» — 1750; «Самопомич» — 915.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]