Черновецкий будет судиться с людьми, рассказавшими СМИ о его любовных похождениях

|
Версия для печатиВерсия для печати

Мэр Киев подал иск против адвоката Ивана Боднарука и бывшей прихожанки церкви Посольства Божьего Марины Фроловой — за то что они распространили информацию об отношениях Черновецкого с Еленой Савчук.

Сумма иска составляет 300 тыс. грн, сообщает Сегодня.

«Я являюсь адвокатом пострадавших от аферы „Кингс Кэпитал“, много сделал чтобы вывести на чистую воду пастора мэра Сандея Аделаджу. Думаю, что это такая месть мне, чтобы я тратил силы не только на защиту людей, но еще и судился с мэром. А Фролова несчастная бедная женщина, у которой Черновецкий видимо, хочет забрать последнее», — сказал Сегодня Иван Боднарук.
 
Суд состоится в пятницу в 12.30 в Шевченковском суде.
 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]