Де краще жити в Івано-Франківську?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Івано-Франківськ – невелике місто, яке заслуговує уваги. На відпочинок сюди з’їжджаються з багатьох регіонів України. Багато з тих, хто одного разу завітав сюди на відпочинок, всерйоз задумуються про переїзд на постійне місце проживання. Такий вибір пов’язаний з тим, що Івано-Франківськ – дуже спокійний в порівнянні з Києвом або Дніпром.

Попри невелику площу та кількість населення (менше 250 тис. чоловік), місто має багато пам’яток, які варто побачити на власні очі. Для недовгої зупинки найкращий вибір – квартира подобово Івано Франківськ має що запропонувати як туристам, так і постійним жителям. Знайти варіанти оренди житла допоможе сервіс OLX.

Екскурсії по місту

Перше, що вражає гостей, — це неперевершена архітектура. Прогулянку краще за все почати з центральної частини. На увагу заслуговують:

  • міська Ратуша з золотим куполом;

  • костел Діви Марії, побудований у 18 столітті;

  • Вірменська церква;

  • синагога Темпль;

  • Станіславська фортеця;

  • художній музей.

Обов’язковий до огляду Карпатський національний парк, в якому росте понад 1200 видів рослин та живе більше ніж 200 видів птахів. В парку прокладено понад 50 маршрутів.

Поблизу Івано-Франківська знаходиться єдиний в Україні діючий вулкан, є термальні джерела, водоспади.

Гірський відпочинок

Місто часто називають воротами в Карпати. В літній час можна пройти по одному з піших маршрутів, які розраховані на 1-3 дні. Зимою в безпосередній близькості знаходяться популярні гірські курорти: Ворохта, Поляниця та інші.   

В самому Івано-Франківську є міське озеро, яке називають Станіславським морем. На його узбережжі облаштовані пляжі та місця для відпочинку. Також на березі є кафе, спортивні майданчики.

Оренда однокімнатної квартири дешевше, ніж зупинка в готелі. Тому гості міста в більшості випадків вибирають саме такі варіанти. В цьому напрямку їдуть не лише заради розваг, але і для оздоровлення. На території області функціонує багато санаторіїв, де лікування проводиться за допомогою місцевих мінеральних вод, гірського повітря, масажу, фізіотерапії та інших процедур.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]