Депутат Калетник - контрабандист и коммунист - получил «подарков» почти на 70 миллионов

|
Версия для печатиВерсия для печати

Депутат Верховной рады от Компартии, бывший вице-спикер парламента и руководитель таможни Игорь Калетник в 2013 году получил 90,5 миллиона гривен дохода.

Об этом говорится в декларации Калетника, размещенной на сайте Рады.

Согласно документу, его заработная плата составила 273 000 гривен, дивиденды и проценты — 19,8 миллиона, доход от продажи движимого и недвижимого имущества — 19,4 миллиона, а подарки, призы и выигрыши — 68,8 миллионов гривен.

При этом, согласно декларации, семья Калетника заработала 34 миллиона гривен, из которых 30 миллионов пришлись также на подарки, призы или выигрыши.

У коммуниста есть жилой дом площадью более тысячи квадратных метров, земельные участки площадью полтора гектара, а также неназванная недвижимость площадью 184 квадрата.

Автомобилей чиновник, согласно документу, не имеет, отмечает Украинская правда.

На банковских счетах Калетника лежат 68 млн грн, которые он положил туда в прошлом году.

Как известно, в июне Генпрокуратура обратилась в Верховную раду с просьбой лишить Калетника депутатской неприкосновенности через поддержку сепаратизма в Украине.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]