Держгеонадр анулювала ліцензії 19 компаній, на які РНБО наклала санкції

|
Версия для печатиВерсия для печати

Державна служба геології та надр анулювала ліцензії 19 компаній, що потрапили під санкції Ради нацбезпеки і оборони.

Про це повідомили у пресцентрі служби.

"Згідно з документом РНБО, було прийняте рішення підтримати внесені Службою безпеки України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) безстроково до 19 юридичних осіб: ТОВ "Гео Коннект", ТОВ "ЕджейнМакро", ТОВ "Глобал Гео Інвест", ТОВ "Транс Сет Гео", ТОВ "Еко Газ Альянс", ТОВ "Епівал Енерджи", ТОВ "ГеоПост", ТОВ "Юноліт Ойл", ТОВ "Профі Нафт", ТОВ "ГеоТаргент", ТОВ "Надра Прайд", ТОВ "Бест Гео Тех", ТОВ "Гео Стенс", ТОВ "Надра Вест Груп", ТОВ "Гео Форс Ойл", ТОВ "Бест Оіл Компані", ТОВ "Надрапростір", ТОВ "Гео Вертикаль", ТОВ "Інфо Гео Тренд", - зазначили в Держгеонардр.

Кабінету Міністрів України разом з СБУ та Нацбанком доручено забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності виконання обмежувальних заходів.

Міністерству закордонних справ України доручено поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.

"Увага Ради національної безпеки і оборони України до сфери надрокристування не є випадковою, адже ця галузь є однією з ключових у національній економіці та провідною в наповненні державного бюджету", – зазначив голова Держгеонадр Роман Опімах.

Нагадаємо, що 19 березня Рада національної безпеки та оборони запровадила максимальні санкції щодо 19 компаній, що володіють ліцензіями на використання надр. За словами секретаря РНБО, Конституція передбачає, що надра належать українському народу. Однак аудит показав, що переважно наші надра належать "народові", який "мешкає чи то на Віргінських островах, чи то на інших острівних державах".

Також нагадаємо, що допомагав погоджувати надання дозволів на розробку надр цими компаніями голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький (НА ФОТО). Який заради цього на одній із сесій облради організував "голосування" цього питання за хабарі. Як це відбувадлося - читайте у публікаціях В Полтавском облсовете «Батькивщина», «Свобода» и БПП продали Государство и земляков та Полтавский облсовет: коллективная безответственность? Нет, групповое преступление.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]