Держводагентство оприлюднило підприємства, які найбільше забруднюють води в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Держводагентство оприлюднює «ТОП-100» найбільших підприємств-забруднювачів за 2018 рік. До переліку забруднювачів увійшли підприємства, які скидають в природні водні об’єкти стічні води без очистки або після очисних споруд і якість яких не відповідає встановленим у дозволах на спеціальне водокористування гранично допустимим скидам.

Цей перелік сформували на підставі даних державного обліку водокористування за результатами поданої суб’єктами господарювання звітності про використання води у 2018 році.

Майже дві третини підприємств, що увійшли до рейтингу найбільших забруднювачів розташовані на території 5 областей: Дніпропетровська — 24; Донецька — 19; Львівська — 7, Харківська — 7, Луганська — 6.

Найбільше підприємств-забруднювачів належать до комунальної галузі — 74 та промисловості — 18 (з них найбільші це підприємства чорної металургії — 6).

Очолили рейтинг забруднювачів води такі підприємства:

  • «Київводоканал» — 283,3 млн. куб. м.
  • «Меткомбiнат «Азовсталь» — 139,8 млн. куб. м.

«Днiпровський меткомбінат» (м. Камянське) — 64,57 млн. куб. м.

  • «Запорiжсталь» — 53,87 млн. куб. м.

«Днiпроводоканал» — 53,02 млн. куб. м.

  • «НАЙС» (м. Днiпро) — 45,66 млн. куб. м.
  • «Львiвводоканал» — 36,04 млн. куб. м.
  • «Миколаївводоканал» — 19,39 млн. куб. м.
  • «ДТЕК Павлоградвугiлля» — 15,89 млн. куб. м.
  • «Чернiгiвводоканал» —14,9 млн. куб. м.

Загальна кількість підприємств, що скидають забрудненні стічні води — 539, загальний обсяг скиду забруднених стічних вод — 952 млн. куб. м (із них 918,6 млн. куб. м. скидають підприємства, що увійшли до сотні найбільших забруднювачів).

На фото: Как убить Сулу. На Полтавщине власть готовит людям экологическую катастрофу

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]