Дмитро Табачник: Значних змін в правилах прийому до вузів на 2012 рік не передбачено

|
Версия для печатиВерсия для печати

Про це міністр освіти і науки Дмитро Табачник заявив під час зустрічі зі старшокласниками загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва.

 

Метою зустрічі стало обговорення зі школярами проекту Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Старшокласників представляли президенти районних рад, діти, які планують навчатися у педагогічних вищих навчальних закладах та діти з родин педагогів.

Під час зустрічі школярів цікавили питання стосовно зовнішнього незалежного оцінювання та умов вступу до вищих навчальних закладів.

Міністр запевнив майбутніх абітурієнтів, що значних змін в правилах прийому на 2012 рік не передбачено.

"Підтримую ідею створення банку даних (переліку запитань з усіх предметів, з числа яких методом виключення будуть внесенні завдання до тестів зовнішнього незалежного оцінювання). Банк даних повинен бути публічним і кожен вступник має право ознайомитися із запитаннями тесту", - сказав Д.Табачник.

Як повідомлялося раніше, інформацію щодо умов реєстрації та особливостей проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році буде оприлюднено до кінця жовтня.

Передбачається, що вступники у 2012 році отримають право подавати сертифікати ЗНО, видані у 2012 році, або сертифікати за 2008, або 2009, або 2010, або 2011 роки.

Вступник матиме право подати заяву та документи про вступ не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів та не більше ніж на три напрями у кожному з них.

Однією з новацій всупної кампанії - 2012, є встановлення конкурсного бала сертифікатів ЗНО на рівні не нижчому ніж 140 балів для профільних предметів та 124 бали з непрофільних конкурсних предметів.

Зустріч відбулася 19 жовтня цього року в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]