«ДНРовцы» заставили работать преподавателей Донбасса забесплатно

|
Версия для печатиВерсия для печати

Педагогам вузов первого уровня аккредитации в так званой «ДНР» сообщили, что в ближайшие месяцы заработную плату им выплачивать не будут. Кроме того, педагогов поставили в известность, что по уже накопившимся задолженностям никто с ними рассчитываться не станет .

После того, как боевики заставили педагогов начать учебный процесс, возник вопрос об оплате труда, сообщает издание «ОстроВ». Первую выплату преподавателям пообещали лишь после того, как «будет наполнен бюджет республики».

Об этом учителей уведомили на минувшей неделе на собраниях рабочих коллективов,  в ряде ПТУ, лицеев и техникумов так называемой «народной республики». 

Более того, педагогам сообщили, что задолженности по заработной плате и отпускам не будут погашаться, больничные листы оплачиваться не будут и социальных выплат за прошедший период тоже ожидать не следует.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]