Дослідникам вдалося виокремити 19 можливих варіантів розвитку подій в Донбасі

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Якщо Україна відповість Росії дзеркально та піде на ескалацію конфлікту в Донбасі, то може втратити військову підтримку Заходу.

Про це йдеться в матеріалі The Washington Post, яке посилається на результати дослідження Лондонського королівського коледжу та Національної Ліверморської лабораторії, зазначає ZN.ua.

Дослідження полягало в тому, що 46 колишніх високопосадовців США та Європи опрацювали можливі сценарії дії з боку США, Європи та Росії. Ще 17 експертів це оцінювали. 

 

Під час дослідження вдалося виокремити 19 можливих варіантів розвитку подій. 

Результати показали, що Україна може розраховувати на підтримку США та партнерів лише у випадку стриманості Києва. Країни Заходу готові захистити свої території від російської військової агресії, проте не готові надати військову підтримку в Донбасі в разі загострення. 

В окремих випадках демонстрація сили ззовні може призвести до погіршення стосунків між Москвою і НАТО та підводити їх до межі війни. Хоча дослідникам згодом вдалося уникнути такого розвитку подій, та наслідком цього ставала перемога Росії над Україною. 

Іванка Барзашка, наукова працівниця Лондонського королівського коледжу, пояснила, що Україна та Захід по-різному інтерпретують підтримку суверенітету та територіальної цілісності.

В цілому, якщо Київ відповість на провокацію РФ у військовому плані, то це може призвести до втрати підтримки партнерів. 

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]