Две трети украинцев одобряют бойкот Евро-2012

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Более 60-и % респондентов — посетителей портала ЛIГА.net поддерживают позицию многих европейских политиков, решивших не ехать в Украину на Евро-2012 в связи с делом Юлии Тимошенко.

Таковы результаты интернет-опроса, проведенного порталом.

 Отвечая на вопрос, одобряете ли вы намерение европейских политиков бойкотировать Евро-2012 в Украине в связи с событиями вокруг Тимошенко, большинство участников опроса выбрали вариант «одобряю» — 60,7% (3881 голос). 32,4% (2073 голоса) не одобряют такие действия европейских лидеров.

Opros-24.JPG

Еще 4,6% (299 голосов) выбрали вариант «мне все равно». 2,1% (139 голосов) затруднились ответить.

 Опрос проводился на портале ЛІГА.net с 03.05.2012 по 07.05.2012. Участие в нем приняли 6392 респондента — посетителя портала.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]