Ефективність вакцини Sinovac, яку купила Україна і яку лобіював Степанов, менше 60%

|
Версия для печатиВерсия для печати

Загальний рівень ефективності CoronaVac нижче 60%, але вище 50%.

За даними джерел бразильського новинного порталу UOL (Universo Online), такими є висновки спеціалістів Інституту Бутантата, який проводить масштабні випробування вакцини китайського виробника.

За його результатами Anvisa – Національне агентство по нагляду за здоров'ям в Бразилії – має дозволити використання її для населення, пише Bloomberg.

CoronaVac – вакцина розроблена китайською лабораторією Sinovac Biotech. 

В Бразилії проводиться наймасштабніше дослідження цієї вакцини за участі понад 13 тис. людей.

Місцевий Інститут Бутантана, який проводить випробування, раніше заявляв, що вакцина ефективна у 78% легких випадків захворювання на COVID-19 і на всі 100% ефективна проти тяжких чи летальних випадків. 

Але це дослідження було поставлено під сумнів спостерігачами. 

Видання Bloomberg пише, що згідно розкритої інформації під час випробування заразилося 220 учасників: 160 в групі плацебо і майже 60 вакцинованих. 

Бразильський регулятор Anvisa, перш ніж прийняти рішення про дозвіл на використання вакцини, вимагає від Інституту Бутантата додаткові дані про випробування вакцини, в тому числі чи не було порушено дозування.

За даними джерел бразильського новинного порталу UOL (Universo Online), у звіті Anvisa доводиться ефективність вакцини відповідно до вимог ВООЗ. 

Нагадаємо, 30 грудня Україною було укладено договір на поставку 1 млн 913 доз цієї вакцини проти COVID-19.

Нагадаємо, під час першої поставки вакцин від Sinovac Україна отримає 700 тис. доз.

Вакцина має бути доставлена після офіційної реєстрації або в країні-виробнику, або в інших країнах. 

Загалом Україна має намір отримати вакцини двома шляхами.

Перший – в рамках ініціативи COVAX в кількості 8 млн доз. Очікуються поставки вакцини, за словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, на наприкінці першого – початку другого кварталу 2021 року.

Другий – закупівля безпосередньо у виробників.

Щодо закупівлі у виробників, то керівник державного підприємства "Медичні закупівлі України" Арсен Жумаділов нещодавно звинуватив МОЗ у не погодженні закупівлі вакцин.

За його словами, один із виробників вакцини проти COVID-19 має намір відмовитися від ведення подальших перемовин із Україною, якщо найближчим часом рішення про замовлення не буде прийняте.

У свою чергу Степанов на це відповів, що очільник "Медзакупівель" такими заявами підриває репутацію України у перемовинах та пообіцяв змінити закупника вакцин, тобто відсторонити "Медичні закупівлі України".

Також нещодавно стало відомо, що Україна закуповуватиме китайську вакцину від Sinovac через компанію "Лекхім".

"Лекхім" навіть планує розпочати виробництво вакцини китайської компанії Sinovac Biotech від COVID-19 в 2022 році.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]