Экономист Сергей Алексашенко подсчитал стоимость оккупации Крыма к России

|
Версия для печатиВерсия для печати

По данным экономиста, это полтора триллиона рублей (по курсу на момент оккупации полуострова - примерно $40 млрд) – это примерно по 10 тысяч рублей с каждого российского гражданина, включая стариков и младенцев. Или - расходы из федерального бюджета на образование на протяжении двух лет, или расходы на здравоохранение на протяжении трех лет, или финансирование российской академии наук в течение 357-ми лет.

Свои расчеты Алексашенко представил в книге «Русское экономическое чудо: Что пошло не так?» Отрывок из книги опубликовал Форбс, сообщает Эхо Москвы.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]