Експоліцейський, якого підозрювали в корупції, відсудив 200 тисяч

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Волноваський районний суд Донецької області стягнув із держави 200 тисяч гривень моральної компенсації за дії органів слідства.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на рішення від 21 квітня.

Чоловік з 1996 року служив в органах внутрішніх справ, з 2010-го працював у Докучаєвському відділі міліції в Донецькій області на посаді першого заступника начальника міськвідділу начальника кримінальної міліції.

У 2012 стосовно позивача була порушена кримінальна справа за ч.3 ст.368 ККУ – одержання неправомірної вигоди. Через два місяці підозру перекваліфікували на ч.3 ст. 364 (зловживання службовим становищем) і ч.1 ст.190 КК України (шахрайство). У жовтні 2012-го суд відмовився розглядати справу і повернув її прокурору  для організації попереднього розслідування та усунення недоліків. А ще через два місяці прокуратура справу закрила.

Позивач перебував під слідством 10 місяців і був звільнений із правоохоронних органів.

Після цього тривалий час він намагався через суд довести незаконність свого звільнення та лише у 2015-2016 рр. суд остаточно скасував наказ про звільнення позивача.

Також, на даний момент нібито досі не анульовано відомості щодо притягнення позивача до кримінальної відповідальності. Згідно з довідкою департаменту інформатизації МВС України, позивач «є особою, якій пред’явлено обвинувачення у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України. Справу направлено до суду 19.12.2012р. Відомості про результати судового розгляду до МВС не надходили». Ці обставини заважають позивачу працевлаштуватись на роботу, обійняти гідну посаду, отримувати належну зарплату. 

Суд присудив 200 тисяч гривень компенсації – саме таку суму і просив стягнути колишній правоохоронець. Крім того, з казначейського рахунку стягується 4500 гривень витрат на правову допомогу.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]