Евгений Шевчук избран Президентом Приднестровья

|
Версия для печатиВерсия для печати

Центризберком Приднестровья официально назвал бывшего спикера парламента Евгения Шевчука избранным Президентом.

Бывший председатель парламента Евгений Шевчук победил на выборах президента самопровозглашенной республики Приднестровье. Об этом сообщает BBC.

"Выборы признаны состоявшимися, Евгений Васильевич Шевчук признан избранным Президентом Приднестровской Молдавской республики", - говорится в протоколе Центризберкома.

Шевчук одержал победу во втором туре Президентских выборов в Приднестровье с большим отрывом от своего соперника - нынешнего спикера Анатолия Каминского, которого поддержала Москва.  А. Каминского поддержали чуть более 20% избирателей.

Голосование состоялось в воскресенье. Шевчук и Каминский вышли во второй тур выборов Президента, набрав наибольшее число голосов в первом туре, состоявшемся 11 декабря 2011 г.

Действующий президент Приднестровья Игорь Смирнов, который руководил республикой с 1990 года, набрал в первом туре 24% голосов и выбыл из гонки.

Евгений Шевчук, победивший во втором туре голосования, прошедшем 25 декабря в Приднестровье станет вторым в истории Президентом ПМР и будет возглавлять непризнанную республику в течение пяти лет.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]