Евромитинг в Киеве собрал гораздо больше 100 тысяч участников

|
Версия для печатиВерсия для печати

Более 100 тысяч неравнодушных украинцев собрались в центре Киева на митинг за "Европейскую Украину!".

Об этом в прямом эфире с места события сообщило "Общественное телевидение", ссылаясь на неофициальную информацию правоохранителей.

От места сбора - парка Тараса Шевченко - десятки тысяч людей прошли по бульвару Шевченко и Крещатику на Европейскую площадь. Когда голова колоны достигла места проведения митинга, ее конец еще находился на бульваре Шевченко.

Среди сторонников евроинтеграции были люди из всех регионов страны. 

К началу митинга вся Европейская площадь была заполнена людьми. Тысячи участников также стояли на склоне парка возле филармонии.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]