Евросоюз закупает в Украине почти в 6 раз больше товаров, чем Россия

|
Версия для печатиВерсия для печати

За 2 месяца 2016 года экспорт товаров составил 4,7 млрд долларов.

Об этом говорится в сообщении МЭРТ.

По сравнению с январем произошло существенное замедление темпов падения экспорта (в январе этот показатель составлял 31,9% в сравнении с январем 2015-го, но по итогам января-февраля этот показатель уменьшился уже до 21,3%).

В структуре экспорта товаров наибольшую долю составила продукция АПК и пищевой промышленности (42,9%), продукция металлургии (22,4%) и машиностроение (11,8%).

Основным торговым партнером Украины в экспорте товаров за 2 месяца 2016 года был Европейский Союз (44,4%), а Россия составляла лишь 7,9%.

Экспорт товаров в страны ЕС (28) за 2 месяца 2016 сократился на 2,1% (в январе 2016 года сокращение экспорта товаров составлял 11,7%).

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]